Jesteśmy firmą świadczącą szeroko pojęte usługi informatyczne. Nasza  oferta jest odpowiedzią na problemy małych i średnich firm.
Główne nasze działania to opieka informatyczna firm oraz szeroko rozumiane szkolenia informatyczne. Oferta naszej firmy adresujemy do micro, małych i średnich firm borykających się z problemami informatycznymi. Odpowiadamy na zapotrzebowanie sektora małych firm w usługi informatyczne.

Obsługa informatyczna firm

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań dla małych i średnich firm.  Zajmujemy się projektowaniem, wykonawstwem oraz zarządzaniem sieciami teleinformatycznymi. Dostawą i serwisem urządzeń peryferyjnych. Zajmujemy się odzyskiwaniem danych z uszkodzonych nośników.

Szkolenia informatyczne i szkolenia ICT DIGCOMP

Firma jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych przy Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędzie Pracy pod numerem 2.02/00165/2015. Nasi trenerzy są profesjonalistami w swojej dziedzinie.

Prowadzimy szkolenia dla firm informatycznych z zakresu zarządzania infrastrukturą sieciową jak również z zakresu obsługi programów biurowych, odzyskiwania danych jak również ICT

Dla szeroko pojętego biznesu prowadzimy szkolenia z obsługi programów biurowych z rodziny programów MS Office. Oferta jest dostosowana do wymogów szkoleń informatycznych. Wszystkie szkolenia są zgodne z ramą programową DIGCOMP obowiązującą w krajach Unii Europejskiej. Prowadzimy szkolenie na poziomie A, B i C. Istnieje możliwość dostosowania szkolenia do potrzeb zamawiającego. Współpracujemy z systemami certyfikacji pokrywającymi wszystkie obszary ramy kompetencji informatycznych (Digital Competence Framework)

W naszej ofercie posiadamy  szkolenia   ICT/TIK przygotowujące do uzyskania certyfikacji zewnętrznej zgodnej z ramą DIGCOMP dla poziomów zaawansowania A, B i C

Zakres szkolenia 5 modułów

  • Informacja,
  • Komunikacja,
  • Bezpieczeństwo,
  • Tworzenie treści,
  • Rozwiązywanie problemów

Realizujemy również szkolenia wyłącznie dla wybranych modułów w ustalonej liczbie godzin.  

Szkolenia realizujemy w województwach: Dolnośląskim, Opolskim, Mazowieckim, Pomorskim.

Pełna oferta Szkoleń ICT DIGCOMP